* ORGASMUS = ZDRAVÍ a skvělá nálada - dar matky přírody! Nejen o chlebu a vodě je člověk "živ".*

 

Organismus při prožívání rozkoše (třeba při sexuální radosti) vylučuje proti-stresové endorfiny a hormony, jenž snižují obsah tuku, což zvyšuje poměr svalové hmoty v těle. Při radosti - "extázích", jakož i při sexuálním vzrušení, se zvyšuje produkce imunoglobulinu A. Tato protilátka chrání proti infekcím, chřipce, rýmě, i jiným chorobám. (Navíc, je-li sexualita doprovázena líbáním, pak si jednotlivci předávají bakterie různého druhu a ty přirozeně nutí imunitní systém posilovat). Příjemné vzruchy, (včetně erotiky či autoerotiky), navíc také uvolňují napjaté svalstvo a tak působí i proti různým bolestem! (Odstraňují například i menší bolesti zad a tak nahrazují "všemocný" - avšak chemický acylpyrin). Sexualita též spaluje přebytečné kalorie - tuky, zpevňuje svalstvo, prokysličuje tělo, odstraňuje napětí, posiluje kardiovaskulární systém a hlavně podporuje vitalitu organismu. Čili: příjemné sexuální praktiky odstraňují stres a povznáší duši v každém věku!

Vřele vám doporučujeme přečíst si knihu, “Jak probudit bohyni sexu v každé ženě“, od Olivia St. Claire.

 

 

Radostné vzruchy přináší do duše i těla optimismus a takový člověk pak vnímá svět růžovými brýlemi !!!

 

V orientu je dávno známý fakt, že orgasmus (dosažený třeba i auto-erotickou) vyvolává chvění na molekulární a subatomární úrovni, čímž se uvolňují bloky v energetických drahách - meridiánech. Tím se životadárná - kosmická energie (Čchi) může opět rozproudit po fyzickém těle a dostat se tak i do těch zablokovaných a z toho důvodu nemocných částí těla. Tím se tělo samovolně regeneruje, ozdravuje a omlazuje! (V dnešní době vědci západní kultury již začínají přicházet na totéž, neboť zjišťují, že po orgasmu se v krvi objevuje daleko více obranných látek, než je tomu u téhož člověka "bez" - před orgasmem).

Doporučujeme přečíst si nějaké knihy odhalující různá "tajemství" východní  "filosofie".

 

 

 

* * ENERGIE PODLE STARÉ ČÍNY * *

 

Ještě včera jste překypovali radosti a optimismem a dnes s vámi není řeč? Jak ovládnout tyto výkyvy nálad a dosáhnout vnitřní harmonie, to nám poradí sedmi-tisícileté čínské učení feng shuj.

 

Neustálý tok éterické - vesmírné energie. Podle učení Dálného východu existuje životní energie čchi, která putuje po těle - po drahách nazývaných meridiány. Člověk se cítí zdravý, když je každá z jeho buněk dostatečně zásobovaná životodárnou silou. Pokud se tok čchi naruší v důsledku negativních venkovních či vnitřních vlivů (strach, stres, agrese, deprese, podrážděnost aj.) vytvoří se na energetických drahách blokády, které mají nepříznivé důsledky pro tělesné i duševní zdraví.

 

Dopřejte si čas na přemýšlení. Energie čchi se dělí na dvě části: jin a jang. Jin se stará o klid a uvolnění, zatímco jang to vyvažuje aktivitou a napětím. V zásadě máme vždy k dispozici obě síly, ale většinou v rozdílné intenzitě. Jeden typ energie u každého člověka mírně převládá a proto, když jste například aktivnější typ jangový, stačí vám méně spánku, pokud jste klidnější typ jinový, měli byste požadavkům svého těla na spánek podle možnosti vyhovět. Tato aktivita se projevuje i v potřebě odpočinku a v rychlosti rytmu života. Proto si neškoďte časem limitovanou prací, pokud jste jinový typ, anebo neseďte v knihovně, když jste jangový - dynamický typ. Totéž platí například o cvičení jógy anebo aerobiku. To, co vyhovuje sousedce, nemusí vyhovovat i vám. Tělo je velmi moudrý energetický stroj. Když jsou hlavní zdroje energie vyčerpané, okamžitě hledají rezervy v méně důležitých oblastech těla. Proudění čchi se však tím narušuje a vytrácí se dobrý tělesný i duševní pocit. Ať jste jakýkoli typ, udělejte si čas na to, abyste mohli problémy promyslet v klidu! Neurovnané myšlenky a starosti tvoří v oběhu energie blokády! To člověka unavuje, je bez nálady a po delší době můžeme podlehnout i depresím.

 

Jak získat pocit vyrovnanosti? 1. Nevyváženost jinu a jangu pomáhají korigovat dechová cvičení: při nádechu si tedy střídavě stlačujte - ucpěte nejprve jednu a potom druhou nosní dírku. 2. Velmi důležitá pro nerušený tok energie čchi je vyvážená strava, především vyrovnané hospodaření s kyselými a zásaditými jídly. To brání tomu, aby se v těle ukládaly odpadové produkty látkové přeměny. Kyseliny nás totiž oslabují. Jde především o tyto potraviny: sladkosti a cukry, kávu a černý čaj. Naproti tomu zásadité látky nás posilují. K nim patří například brambory, rajčata, banány a melouny, mléko a mléčné výrobky. 3. Proudění čchi oslabuje i nedostatek pohybu. Proto je i třeba se v posteli před vstáváním pořádně protáhnout.¨4. Střídavé sprchy studenou a teplou vodou aktivizují proudění krve a energie. Velmi rychle vás osvěží. 5. Tok čchi můžete podpořit též pomocí tělového oleje a masáže. 6. Pohár vody před jídlem podpoří spalování energie. 7. Vyrovnanost, štěstí - blaho ducha a těla je neúčinnější všelék - umožňuje volnému proudění energie čchi, jenž je životadárnou energií a základní podstatou - stavebním "materiálem" pro vše v existenci!

Doporučujeme přečíst si knihu Kámen Mudrců, od Michio Kushi a Edward Esko.

 

 

Dá se získat harmonizující energie čchi? Podle učení Tao ano. Energie čchi je též nazývaná plodivá, tvořivá, životodárná energie. A právě v této oblasti spočívá přeměna "negativní" - disharmonické energie na "pozitivní" - harmonickou. Existuje technika, ovariální  dýchání, což je jeden ze způsobů, který také otevírá energetický "kanál". Tímto kanálem necháte proudit negativní a sexuální energii. Když se tyto dvě energie zkombinují a obíhají, nastává přirozený proces spalování jež změní negativní energii - disharmonickou na životadárnou sílu: Tak se kupříkladu při milování vytváří cyklus pozitivní - harmonické energie, který pomáhá zvládnout negativní emoce. Dalším způsobem přeměny negativní energie na pozitivní čchi je harmonizování vnitřních orgánů, se kterými je tato energie spojená. Rozeznáváme několik typů spojení: zapálený - (srdce), netrpělivý, uspěchaný, studený - (ledviny), ustrašený, teplý - (játra), zlostný, vlažný, teplý - (slezina), ustaraný, chladný, studený, smutný - (srdce). Pokud podle tohoto klíče zůstává negativní - disharmonická energie uvězněná v těchto orgánech, může se později změnit na chorobu! (Snažte se proto transformovat veškeré disharmonické - nepříjemné emoce - pocity na harmonické pocity radosti a štěstí - blaženosti). I v potravě je možné použitím pěti prvků přeměnit negativní energii na životodárnou. Pět prvků může být: slaný, sladký, hořký, kyselý, sladkokyselý. Taoističtí mistři považují čchi za klíč k dobrému zdraví a uvědomují si, že zdravý člověk může přesouvat svoji čchi na vyšší energetickou úroveň. Tím zvýšíme jeho potenciál a můžeme pracovat na zdokonalování svého duševního a duchovního těla. Při současném výdeji energie na to nemáme dost sil. V oblasti zdravotnictví existuje dost metod, které pomáhají zaktivizovat naši životní energii čchi. Jsou to akupresura, masáž, taina, šiacu, džin-šin-do, džin-šin-džucu, tchaj-ti-čchuan, čchikung, zdravá výživa, Bachovy květy, léčba bylinkami, aromaterapie, hydroterapie, meditace, jóga atd., ale i skvělý sex.

Doporučená četba: Přes sexualitu k nadvědomí - Osho.

 

 

Sexuální energie. Podle taoistických mnichů je nejhodnotnější a nejsnadnější přeměna na energii čchi sexuální energie. Nesmíme však zapomínat, že i příliš energie čchi škodí, a proto se nesmí nic přehánět. Každá nerovnováha může způsobit onemocnění. Mládež má například hodně životní energie, jen ji nedokáže správně usměrnit. Proto ji spaluje alkoholem, adrenalinovými sporty, drogami, kouřením. Zpočátku se zdá, že tyto způsoby zvyšují energii, opak je však pravdou. Odvádějí ji z těla všemi možnými způsoby (kanály) a orgány a v konečném důsledku tělo velmi oslabují. Konzumentům nakonec zůstává utlumená neplodná energie. Jejich řešením je hledání a užívání stále většího množství stimulantů, a to je začarovaný kruh závislosti. Proto by si lidé měli raději dopřát skvělý sex (dosahovat orgasmu - třeba i autoerotikou) než nejrůznější jiná "dráždidla". Při orgasmu navíc vzniká obrovské množství životodárné síly. Kdo se naučí tuto sílu dostat do organismu a nevypustit ji mimo tělo, prožije takzvaný totální tělesný orgasmus a vytvoří si tolik energie, že si ji může zachovat, i transformovat. Důležité je vědět, že negativní emoce nás o energii obírají, zatímco pozitivní ji dodávají. Emoce se samozřejmě ukládají i do našich orgánů. Oslabení může nastat, když jsme udělali něco, za co máme výčitky svědomí. Pocit viny oslabuje činnost orgánů. Když žijeme v zásadě - v rovnováze s pravidly Univerza, mohou i dědičně slabé orgány nabírat na síle, což se odrazí v našem myšlení a přes to pak zpětně na našem zdraví. Všechno se vším souvisí! Láska, radost, laskavost, mírnost, pokora - úcta a čestnost se nám okamžitě vrátí v podobě spokojenosti a zdraví !!!

Doporučujeme přečíst si knihu Vesmír v nás, od Michala Burdy.

 

Velice zajímavé články tohoto druhu naleznete v týdeníku SPIRIT - vřele Vám doporučujeme jej číst.

 

 

Orgasmus ve světelné tantře. Příjemný způsob jak dosáhnout rozšířeného vědomí. Při sexuálním vyvrcholení dochází k výpadku vědomí. Člověk se na chvíli odpojí od neustále racionálně pracujícího mozku. Přestane analyzovat, spekulovat , myslit... Prostě jen je. Tím se vybíjí přebytek napětí v hlavě. Silný stres, nahromaděné problémy, nervozita a neklid se na krátký okamžik odbourají a člověk se uvolní. Milostné vzrušení a orgasmus však mohou sloužit i k nabíjení organismu životní neboli sexuální energií. Pohlavní orgány jsou přes páteřní energetická centra - čakry propojena s mozkem a mozkovou kůrou. Při předehře a milostném aktu se v těle vytváří velké množství energie, které se v okamžiku orgasmu vybije anebo proudí jako oživující síla k mozku a do celého organismu. Pro toto pozvednutí sexuální energie se v tantře používají speciální dechové a vizualizační techniky. Když se sexuální rozkoš blíží k vyvrcholení, milenci se na chvíli znehybní a procítí dráždivou energii. Pomocí pánevního svalstva vtáhnou energii k začátku páteře, ke kostrči. Během vdechu si představují, jak tato energie proudí jako elektrizující, příjemně šimrající pocit páteří nahoru k šíji. Přitom si představují spojení mezi spodním pólem, sexuálním centrem a horním pólem, centrem hlavy a vypumpovávají při vdechování energii zespoda nahoru. Špičkou jazyka se dotýkají horního patra a nechávají svůj mozek a celé tělo zaplavovat sexuální rozkoší. Tímto způsobem dochází při milostných hrátkách ve světelné tantře k rozvíjení "rozšířeného vědomí" a ozdravování organismu.Naleznete na: http://sex-vztahy.doktorka.cz/orgasmus-svetelne-tantre/

 

 

Kultivace ženské sexuální energie - http://sexualita.webpark.sk/

 

Nemáte-li momentálně partnera tak “nevěšte hlavu“, jelikož k dosažení nádherného orgasmu

nikoho jiného než sebe sama (vyrovnané osobní Já) nepotřebujete! Více naleznete na www.sexus.cz

 

* ORGASMUS MASTURBACE a POCITY VINY - něco k zamyšlení, nejen pro věřící a moralisty. *

Na masturbaci není VŮBEC nic špatného, nemorálního, či nenormálního! Vezměte si, že poštěváček nemá žádný jiný účel, než vyvolávat příjemné pocity a orgasmus! Pro ty kteří věří, že lidstvo stvořil BŮH: Musíte uznat, že jestliže stvořil centrum rozkoše (sloužící pouze k vyvolávání pocitů blaženosti), pak si nutně musel přál, aby byli lidé šťastni! A bylo-li jeho záměrem aby člověku bylo dobře, pak z toho nutně vyplývá že i na onanii není nic špatného! Vše je vymyšleno tak, aby si i osamělý člověk mohl udělat dobře sám a mohl taktéž prožívat pocity BLAHA! Budete-li pozorovat zvířata a ptactvo, zjistíte, že i u nich je masturbace jevem zcela běžným! Pro moralisty: Pokud si myslíte, že jste něco více než pouhé zvíře jednající pudově, pak si uvědomte, že například i ptačí zpěv je přirovnáván k Božímu popěvku, ale hlavně si uvědomte to, že inteligence delfínů je (i podle vědců) na daleko vyšší úrovni než u člověka - a přesto onanují také! (Někteří muži a ženy dokonce tvrdí, že je autoerotika mnohdy příjemnější a intenzivnější než sex - to je ale velice individuální). Vynikající kniha je: Jak probudit bohyni sexu v každé ženě, od Olivia St. Claire - vřele vám doporučujeme přečíst si tuto knihu!

PS: Pocity nedůstojnosti, ostychu či hanby z provozování onanie (masturbace - ipsace) pociťují především ti lidé, kteří si během dospívání (díky zafixovanému kodexu slušnosti - programu osobní morálky pocházejícího z výchovy), spojili tuto naprosto běžnou potřebu se slovem sebe ukájení - čili s potupným podlehnutím "nějakým" svým "mrzkým pudům"! Ti co si však spojili tuto příjemnou a povznášející činnost a potřebu se slovem sebe uspokojování, berou již vše spíše jako "bohalibou" záležitost - která jim přináší pocity radosti, rozkoše a blaženosti. Veškeré jednání a následné pocity jsou naprosto vždy skryty jen a jen v "hlavě" každého jednotlivce, čili v úhlu osobního náhledu - osobního programu chcete-li!

 

 

Jak správně stimulovat „“G“ bod – informační a diskusní web. stránka na:

http://www.sexus.cz/clanek/1065-co-to-je-g-bod-a-jak-ho-stimulovat.html

http://zena.atlas.cz/vztahy/sex/73550-g-bod-existuje-vubec-.aspx

 

U některých lidí se po 40 cítce samovolně "probouzí" tzv. kundalíny. Je to životadárná energie, která dřímá v první čakře (kostrč páteře), kde je její energetické centrum. Jakmile se tato energie aktivuje, (např při orgasmu), může dojít k tomu, že začne stoupat po meridiánech (páteří) vzhůru (třeba až do temene hlavy odkud vystřeluje do prostoru). Tak může u dotyčné/ho dojít k vyšší formě orgasmu, která může vyvrcholit až tzv. kosmickým orgasmem, kdy dotyčný/á začíná prožívat orgasmus nejen v celém těle, ale i v celé energetické - subatomární podstatě Bytí. více na: www.trefy.cz/eter/sexacakry/index.htm

 

                          

 

__    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __

 

Jestliže se Vás tato web stránka líbí, prosím pošlete svým přátelům a známým níže uvedený text.

 

ORGASMUS=0ZDRAVÍ a skvělá nálada, dar matky přírody! (Auto)-erotika vyvolává chvění na subatomární úrovni, čímž se uvolňují bloky v energetických drahách a tak se tělo samovolně regeneruje, ozdravuje a omlazuje Více na www.trefy.cz/org Pošli to dál prosím. Jak přenést text: Stiskněte levé tlačítko na myši a tahem po textu "začerněte" CELÝ tento text. Pak na klávesnici stiskněte současně tlačítko CTRL a tlačítko C. Pak si najeďte Email stránku a pak současně stiskněte tlačítko CTRL a tlačítko V.

__    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __

 

 

Pro vstup na hlavní menu - stránek trefy - klikni zde: www.trefy.cz/menu

 

Zbavte se nadváhy jednou pro vždy - podrobnosti na: http://www.trefy.cz/vaha

 

Různé zajímavosti z oblasti tajemného vesmíru naleznete na www.trefy.cz/eter

 

http://www.sexus.cz/          http://www.sexus.cz/tema/35-masturbace.html

 

http://www.sexus.cz/clanek/1243-zensky-orgasmus-opakovane.html

 

další zajímavé informace na: http://www.tantra-joga.cz

 

__    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __

 

Následující příspěvky můžete poslat dál - ostatním.

 

(Jak přenést text: Stiskněte levé tlačítko na myši a tahem po textu "začerněte" CELÝ tento text. Pak na klávesnici stiskněte současně tlačítko CTRL a tlačítko C. Pak si najeďte Email stránku a pak současně stiskněte tlačítko CTRL a tlačítko V).

 

 

Krásná/ý díky orgasmu.
Na to aby byla pleť krásná, existuje skvělý a přitom velice jednoduchý recept. Je dokázáno, že orgasmus uvolňuje svaly a odbourává stresy a bariéry v těle i na duši. Z tohoto důvodu patří erotika jistě k těm nejlepším a nejslastnějším antistresovým prostředkům, které se samozřejmě pozitivně projevují i na uvolněnosti a svěžesti obličeje! Při erotických aktivitách (stejně jako při sportu) dochází k zrychlení krevního oběhu a prokrvení všech orgánů, včetně kůže. Pleť tím zazáří svěžestí a tváře jsou pak pružné a hladké. Sexuologové zjišťují, že plný sexuální život (či různé erotické aktivity přivozující orgasmus) dlouhodobě harmonizují celkovou produkci hormonů v těle což se samozřejmě pozitivně projevuje i na pokožce. Z toho vyplývá, že ti kteří mají pravidelně orgasmus stárnou pomaleji, jsou zdravější a mají i mnohem méně vrásek! www.trefy.cz/org

 

Nejen o chlebu  a vodě je člověk “živ“.

Orgasmus (i autoerotický) vyvolává chvění na molekulární a subatomární úrovni, čímž se uvolňují bloky v energetických drahách - meridiánech. Tak se životadárná - kosmická energie (Čchi) může opět rozproudí po fyzickém těle a dostat se i do těch zablokovaných a z toho důvodu nemocných částí těla. TÍM SE TĚLO SAMOVOLNĚ REGENERUJE, OZDRAVUJE A OMLAZUJE! Nemáte-li momentálně žádného partnera, nevěšte hlavu! Více na: www.trefy.cz/erot

 

84 procent žen masturbuje pravidelně.
Většina lidí to dělá nebo alespoň někdy dělala. V celosvětové studii vědci zjistili, že se pravidelně samo-uspokojuje asi 84 % žen a 96 procent mužů. Muži začínají masturbovat zhruba ve dvanácti letech a poté onanují nejméně dvakrát týdně. Ženy onanují zhruba jednou týdně, avšak u nich to je pravidelné často teprve až při dovršení zhruba dvaceti let. PS: naučte se těsně před orgasmem zpomalit či úplně přestat a tak "balancovat" těsně na hraně před vyvrcholením. Až se tohle naučíte - nejlépe autoerotikou, pak budete schopny prožívat orgasmus - blaho třeba i několik minut v kuse! http://www.sexus.cz/tema/35-masturbace.html Kultivace ženské sexuální energie - http://sexualita.webpark.sk/ Názory holek - žen na masturbaci http://www.sexus.cz/reakce/1087-holky-o-masturbaci.html&od=101

 

Důležitý krok k dobrému sexu.
Lidé, kteří ve svém životě začali včas masturbovat a měli možnost se poznávat bez nějakých předsudků či zákazů, vedou aktivní a naplněný sexuální život, který je provází až do vysokého věku. Mnoho lidí v sebeukájení též vidí nádhernou volnost a svobodu, včetně možnosti dosáhnout orgasmu sami, kdykoliv se jim zachce. Onanie je taktéž důležitým krokem k poznání sama sebe. Když si lidé osvojí techniky jak dosahovat skvělého orgasmu (ať již s nebo bez přítomnosti partnera) pomůže jim to též k porozumění potřeb a tužeb partnera a tak s ním navázat lepší a harmonický vztah. http://www.sexus.cz/tema/12-julie-a-jeji-poradna.html

 

Nejlepší prostředek na spaní vůbec.
Naučte se uvolnit a vlastníma rukama (nebo pomocí nějakých "pomocníků") hladit a laskat sebe sama a tak dospět ke skvělému orgasmu. Zjistíte tím, že i auto-erotika je velice příjemná a uvolňující, neboť orgasmus mimo to že regeneruje tělo, osvobozuje duši a odbourává zábrany je zároveň pravděpodobně nejlepším uspávacím prostředkem vůbec. Díky sebe-uspokojování dochází navíc k poznávání vlastního těla a jeho odlišných reakcí na hlazení a stimulaci na různých místech. http://www.kamasutra-sexualnipolohy.com/

 

Něco k zamyšlení.

Pocity nedůstojnosti, ostychu či hanby z provozování onanie (masturbace - ipsace) pociťují především ti lidé, kteří si během dospívání (díky zafixovanému kodexu slušnosti - programu osobní morálky pocházejícího z výchovy), spojili tuto naprosto běžnou potřebu se slovem sebe ukájení - čili s potupným podlehnutím "nějakým" svým "mrzkým pudům"! Ti co si však spojili tuto příjemnou a povznášející činnost a potřebu se slovem sebe uspokojování, berou již vše spíše jako "bohalibou" záležitost - která jim přináší pocity radosti, rozkoše a blaženosti. Veškeré jednání a následné pocity jsou naprosto vždy skryty jen a jen v "hlavě" každého jednotlivce, čili v úhlu osobního náhledu - osobního programu chcete-li! www.trefy.cz/eros

 

Co prozrazují erotické sny?

Vášnivé noční erotické hrátky, co se za těmito sny skrývá? Dávají nám sny v sexuálních symbolech nějaké náznaky o našich tajných či nesplněných přáních? Samozřejmě že ano! Sny jsou sice často matoucí, komické a třeba i nepříjemné, erotické sny jsou zato však téměř vždy dráždivé a bezostyšné, prozrazující naši pravou "tvář", která je námi v bdělém stavu často potlačována. Naším podvědomím zplozená soukromá noční show je někdy zakončena intenzívním orgasmem, který nás pak s bušícím srdcem probudí. Ve snech se odehrávají "věci", o kterých by se nám často v bdělém stavu ani "nesnilo"! Prostřednictvím takovýchto noční zážitků, jakož i všech ostatních snů, k nám "hovoří" naše podvědomí. To totiž zpracovává údaje z našeho bdělého života a prostřednictvím obrazů - "řeči" v symbolech nám kromě jiného tak odhaluje i údaje a zprávy osvětlují, varující či povzbuzují. Je dobré proto se naučit tyto údaje analyzovat a následně je přehodnotit. Zamyslete se tedy nad symboly ve vašich snech a snažte se pochopit co vám tím vaše podvědomí chce říci. Uvědomte si ale, že mnohdy znamenají něco jiného, než co si naše vědomá mysl myslí. www.trefy.cz/elektromagnet

 

Orgasmus masturbace a pocit viny.

Na masturbaci není VŮBEC nic špatného, nemorálního, či nenormálního! Vezměte si, že poštěváček nemá žádný jiný účel, než vyvolávat příjemné pocity a orgasmus! Pro ty kteří věří, že lidstvo stvořil BŮH: Musíte uznat, že jestliže stvořil centrum rozkoše (sloužící pouze k vyvolávání pocitů blaženosti), pak si nutně musel přál, aby byli lidé šťastni! A bylo-li jeho záměrem aby člověku bylo dobře, pak z toho nutně vyplývá že i na onanii není nic špatného! Vše je vymyšleno tak, aby si i osamělý člověk mohl sám udělat dobře a mohl taktéž prožívat pocity BLAHA! Budete-li pozorovat zvířata a ptactvo, zjistíte, že i u nich je masturbace jevem zcela běžným! Pro moralisty: Pokud si myslíte, že jste něco více než pouhé zvíře jednající pudově, pak si uvědomte, že například ptačí zpěv je přirovnáván k Božímu popěvku, ale hlavně to, že inteligence delfínů je (i podle vědců) daleko na vyšší úrovni než u člověka!! http://www.sexus.cz/reakce/1066-masturbace-vs-krestanstvi.html

 

Orgasmus, ať už dosažený s milovaným partnerem anebo masturbací je jeden z velice účinných způsobů jak vybýt a eliminovat stres a agresivitu a vytvořit tím ohleduplnější a přátelštější svět, neboť spokojený člověk přeci "nezlobí "!

 

PS: erotika a harmonie mezi partnery. Tělo je živý organismus, který potřebuje pravidelně nejen jíst a pit, ale i prožívat orgasmus a tak pokud potřebám těla vyhovíte, tak se Vám štědře odmění tím, že zdravě funguje a pěkně vypadá! Mnoho lidí trpí, jak psychicky, tak zdravotně, právě kvůli nedostatku orgasmu! Orgasmus je všelék, protože přivádí člověka na jiné myšlenky, pomáhá mu odstraňovat stresové pocity a energetické bloky a tak se může životadárná energie Čchi opět rozproudit po celém těle, čímž ho regeneruje, ozdravuje a omlazuje. Proto by měl každý vědět, že i onanie může být, po dobu něž si najde partnera s kterým si rozumí, velice dobrou náhražkou sexu. Navíc, až si člověk někoho najde, tak může o tyto zkušenosti ještě vylepšit a obohatit i vzájemnou sexualitu. Vždyť masturbace přeci je i velice vzrušující předehrou! Pomocí masturbace člověk dokonale pozná své tělo a tím se i naučí jek lépe přijímat i dávat erotickou rozkoš, která je jedním z velice důležitých základů harmonického soužití partnerů i v ostatních oblastech života. Berte ale na vědomí, že nic se nemá přehánět. Čili, zdravý přístup k erotice a onanii následně přenáší harmonii i do ostatních oblastí vzájemného soužití! Jelikož je každý člověk individuální jedinec a má rád něco jiného, proto by neměl mít se svým partnerem zábrany ani v erotice, aby byl schopen svému partnerovi říci co má rád a co mu nejvíce vyhovuje a vzrušuje ho. Potřeba prožívání orgasmu je zakódována přímo v tělesné podstatě Bytí a to z toho důvodu, aby Bytosti nezapomněli svůj původ a jejich Blažené energie. Proto je i onanie naprosto přirozeným projevem touhy po spojení s těmito úrovněmi Bytí a pokud člověk v sobě nemá bloky, vytvořené výchovou či náboženstvím, tak je i tento projev sexuality jeho naprosto přirozeným projevem. Díky nesprávnému přístupu k erotice mají především ženy v těle energetické bloky a ty jsou příčinou mnoha jejich nemocí!.

 

Pokud se ti tyto "rady" líbí, či budou-li ti k užitku, můžeš přidat svůj příspěvek ke zveřejnění také, a to na: http://lide.cz/Tantrik

 

Vaše vzkazy a názory můžete zasílat na: http://lide.cz/Tantrik Některé z nich vybereme a zveřejníme je na této stránce, z tohoto důvodu neuvádějte osobní údaje, které nechcete aby byly zveřejněny!

 

__    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __    __

 

 

Vaše vzkazy a názory můžete zasílat na: http://lide.cz/Tantrik . . . . .  Tantrik@seznam.cz

 

Důležité upozornění: piště o sobě jen ty údaje (jako Vaše jméno, přezdívku, věk atp.), které Vám

nevadí aby byly zveřejněny, neboť některé Vaše věcné a vtipné příspěvky budou zveřejněny níže!

 

 

VAŠE PŘÍSPĚVKY, NÁZORY A OSOBNÍ ZKUŠENOSTI:

 

LÁSKU a OPRAVDOVÉ PŘÁTELSTVÍ je třeba opatrovat, bránit před závistí, žárlivostí a lidskou blbostí. Milovat znamená žít životem toho, koho milujeme - L. N. Tolstoj . . . Ať je strach sebevětší, LÁSKA VŽDY vítězí – Buonarotti.

 

http://lide.cz/enchantress74 - Ahojky, takovéhle věci by se měly snad vyučovat i na základce. J Je mi líto každého, kdo nezná své tělo a ani ho nechce poznávat, každého, kdo nemasturbuje a nemá z toho patřičné potěšení. Poslala jsem tyto rady dál a doufám, že zasáhnou na pravém místě. Děkuji za ně hlavně proto, že jsou úžasné! Kdysi se mi do ruky dostala Tantra lásky - tak nějak se ta kniha jmenovala - a musím říct, že mi dost dala. Jenže jsem tenkrát byla ještě mlaďounká (17) panna, tak jsem si některá ta párová cvičení nemohla vyzkoušet. Knížku jsem pak už nikdy neviděla. Vím, že dnes existuje spousta podobných publikací, jen je zatím není čas pročítat ani se jimi nechat inspirovat, ale věřím, že si ho někdy určitě udělám. Ještě jednou děkuji, Č.

 

Při erotice se v těle aktivuje a rozproudí životadárná energie a tím se tělo regeneruje a omlazuje. Erotika mne vždycky uzdravila. Když je člověk zdravý nebo téměř zdravý a má chuť se se svou láskou milovat kdykoliv a kdekoliv, pak je to štěstí a největší bohatství, o kterém člověk mnohdy ani neví, dokud ho má. Při partnerská sexualitě, spojené s láskou a věrností se partneři spojují tělesně i duševně a to je nejkrásnější co může být. Na pohlavních orgánech jsou nejúčinnější akupresurní body, proto se také těch bodů ráda dotýkám. Když jsem byla sama a občas i teď, když mám partnera, masturbuji. Není za co se stydět. Pokud člověk nemá nějaké předsudky, dělá to každý! Když ale takto dosahuji vrcholu, chybí mi líbání a doteky atd. zkrátka muž a žena se svou opačnou polaritou přitahují a propojují. Milování je přirozené spojení s nejvyšší vesmírnou energií, kterou člověk nechápe, ale cítí, pokud však nejde o prostituci. (Holky co si takto vydělávají, necítí lásku). Erotika není žádný hřích. Bůh přeci uhnětl s veškerým umem i pohlaví orgány a vdechl lidem neukojitelně toužebný pocit vzájemné přitažlivosti. Takže poctivá erotika i autoerotika, bez mravokárných skrupulí a suchopárného studu, je vlastně díkůvzdáním. Ester.

 

http://lide.cz/BarakovaM Mám moc ráda ty chvíle, kdy jsem sama a mohu se erotikou uvolnit. Mám velkou fantazii a tu ráda používám .Ve snech je to také opravdu úžasné. Naučila jsem se v nich komunikovat s ostatními "spoluhráči" domlouvat na společně akceptovatelných hrátkách a provádět tam společně, co se mi líbí. Když se náhodou z toho krásného snu probudím, tak se jen otočím a hned vstoupím na další pokračování.Trvalo mi ale dlouho, než jsem se naučila ovládat svou mysl. Dříve se mi zdávaly zlé sny, ze školy, války atd., ale dnes už vím jak na ně, jak si silou vůle a touhy pořídit sny dle svého přání. Samozřejmě, že sny s erotikou jsou nejhezčí a často se tak miluji se spolužákem, který měl o mě v dětství zájem. Ve fyzické skutečnosti jsem s ním ale nikdy nic neměla. Martina.

 

Životabudič aneb jak si přivodit a zachovat skvělou náladu. Jak lze eliminovat nežádoucí emoce, získat skvělou náladu a regenerovat i ozdravovat svůj organismus. Hned po ránu se pomiluj se svým miláčkem a nebo si udělej sám/sama dobře - tím se skvěle uvolníš. Po orgasmu se přeci nový den lépe i radostněji začíná a snáze se pak plní každodenní povinnosti. Nemáš-li momentálně partnera nebo jeli tvůj miláček mimo domov, tak nezoufej, neboť k prožití nádherného orgasmu přeci nic jiného než představivost - fantazii a své vyrovnané Já nepotřebuješ. Inspiraci najdeš na: www.trefy.cz/erot Také se můžeš naučit prožívat "snovou" erotiku a dle přání si "zajít" na nějaké ty erotické hrátky.. Je to tzv. Lucidní "snění", kdy vše prožíváš tak intenzivně, že své pocitové prožitky nerozeznáš od denní, fyzické reality. Budeš-li si před usínáním intenzivně přát, aby se ti zdálo o erotice a aby sis to ráno pamatoval/a, tak se ti to dříve či později určitě podaří V takovémto případě je ale třeba, aby se člověk večer ani nemiloval, ani se nijak nepřiváděl až k orgasmu, jelikož čím máš před spaním větší chuť na erotiku, tím větší intenzitou se tvé emocionální, astrální - energetické tělo (které je nezávislé na hmotě, čase a prostoru a ve kterém se veškeré pocity a prožitky odehrávají) přitahuje tam, kde má někdo podobné erotické tužby a přání také. Každá vůle a touha, víra - vnitřní přesvědčení totiž vytváří gravitační pole a ta energetickou podstatu Bytí přitahují ke stejnorodým - souznícím zdrojům, frekvencí, tj. k obdobným, sympatizujícím přáním a tužbám - frekvencím, které jsou uložené v energetické podstatě podobně smýšlejících Bytostí. Více na: www.trefy.cz/elektromagnet Při masturbaci tedy lze myslet na svého miláčka a katapultovat tak k němu svou emocionální podstatu Bytí a prožívat orgasmus s ním. Při onanii nemáte ale právo myslet na žádnou jinou konkrétní osobu, která o takovéto erotické "hrátky" s Vámi nestojí, neboť byste se tím té Bytosti telepaticky vtírali do pod-vědomí, soukromí a svobodné vůle a TO JE násilí, které je dle Karmy - vesmírného zákona o příčině a následku zcela NEPŘÍPUSTNÉ! Každá akce naprosto vždy budí reakci a ta se odesilateli časem VŽDY vrátí zpět jako bumerang. Čili co zaseješ, to také dříve či později sklízíš! Hodně nenásilných erotických výletů přeje Eros. Podělte se pak o své zážitky. Máš odvahu to poslat dál a nebo také trpíš různými komplexy a předsudky, kterých je zapotřebí se "bobříkem odvahy" zbavit?!

 

http://Lide.cz/lethe Já jsem se svou sexualitou na tom velice dobře. Milování a v neposlední řadě i masturbace je pro mně naprosto normální. Velice ráda se miluji a k milování přistupuji, jako k posvátnému rituálu, který mi otevírá veškeré mé smysly v těle! Prostě se tomu oddávám všemi smysly! Potřebuji ke svému životu tenhle rituál, neboť mne léčí a nabíjí životadárnou silou, kterou velice potřebuji. S pozdravem Mája.

 
Vstup na hlavní menu – rozcestník na zajímavosti, zábavu a různé výhody a slevy:
http://www.trefy.cz/menu/index.htmpočítadlo.abz.cz

od 12.02.2015